matches 2017-10-24T14:21:05+00:00
Voorrondes
Jun 11, 2016
2:00 am Frankrijk Frankrijk - Roemenië Roemenië
8:00 pm Albanië Albanië - Zwitserland Zwitserland
11:00 pm Wales Wales - Slowakije Slowakije
Jun 12, 2016
2:00 am Engeland Engeland - Rusland Rusland
8:00 pm Turkije Turkije - Kroatië Kroatië
11:00 pm Polen Polen - Noord-Ierland Noord-Ierland
Jun 13, 2016
2:00 am Duitsland Duitsland - Oekraïne Oekraïne
8:00 pm Spanje Spanje - Tsjechië Tsjechië
11:00 pm Ierland Ierland - Zweden Zweden
Jun 14, 2016
2:00 am België België - Italië Italië
11:00 pm Oostenrijk Oostenrijk - Hongarije Hongarije
Jun 15, 2016
2:00 am Portugal Portugal - IJsland IJsland
8:00 pm Rusland Rusland - Slowakije Slowakije
11:00 pm Roemenië Roemenië - Zwitserland Zwitserland
Jun 16, 2016
2:00 am Frankrijk Frankrijk - Albanië Albanië
8:00 pm Engeland Engeland - Wales Wales
11:00 pm Oekraïne Oekraïne - Noord-Ierland Noord-Ierland
Jun 17, 2016
2:00 am Duitsland Duitsland - Polen Polen
8:00 pm Italië Italië - Zweden Zweden
11:00 pm Tsjechië Tsjechië - Kroatië Kroatië
Jun 18, 2016
2:00 am Spanje Spanje - Turkije Turkije
8:00 pm België België - Ierland Ierland
11:00 pm IJsland IJsland - Hongarije Hongarije
Jun 19, 2016
2:00 am Portugal Portugal - Oostenrijk Oostenrijk
Jun 20, 2016
2:00 am Roemenië Roemenië - Albanië Albanië
2:00 am Zwitserland Zwitserland - Frankrijk Frankrijk
Jun 21, 2016
2:00 am Rusland Rusland - Wales Wales
2:00 am Slowakije Slowakije - Engeland Engeland
11:00 pm Oekraïne Oekraïne - Polen Polen
11:00 pm Noord-Ierland Noord-Ierland - Duitsland Duitsland
Jun 22, 2016
2:00 am Tsjechië Tsjechië - Turkije Turkije
2:00 am Kroatië Kroatië - Spanje Spanje
11:00 pm IJsland IJsland - Oostenrijk Oostenrijk
11:00 pm Hongarije Hongarije - Portugal Portugal
Jun 23, 2016
2:00 am Italië Italië - Ierland Ierland
2:00 am Zweden Zweden - België België
Laatste 16
Jun 25, 2016
8:00 pm tweede groep A - tweede groep C
11:00 pm winnaar groep B - 3de plaats A, C of D
Jun 26, 2016
2:00 am winnaar groep D - 3de plaats B, E of F
8:00 pm winnaar groep A - 3de plaats C, D of E
11:00 pm winnaar groep C - 3de plaats A, B of F
Jun 27, 2016
2:00 am winnaar groep F - tweede groep E
11:00 pm winnaar groep E - tweede groep D
Jun 28, 2016
2:00 am tweede groep B - tweede groep F
Kwartfinale
Jul 01, 2016
2:00 am winnaar wedstr. 37 - winnaar wedstr. 39
Jul 02, 2016
2:00 am winnaar wedstr. 38 - winnaar wedstr. 42
Jul 03, 2016
2:00 am winnaar wedstr. 41 - winnaar wedstr. 43
Jul 04, 2016
2:00 am winnaar wedstr. 40 - winnaar wedstr. 44
Halve finale
Jul 07, 2016
2:00 am winnaar wedstr. 45 - winnaar wedstr. 46
Jul 08, 2016
2:00 am winnaar wedstr. 47 - winnaar wedstr. 48
Finale
Jul 11, 2016
2:00 am winnaar wedstr. 49 - winnaar wedstr. 50
%d bloggers like this: